Keyf-i Mizah
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
gizli iş yaparsan böyle olur I5679480_atatur10-jpg
Giriş yap

Şifremi unuttum

Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

En son konular
» Masaüstü Bilgisayardan Sıkıldınız mı?
gizli iş yaparsan böyle olur EmptyPaz 21 Kas. 2010 - 2:05 tarafından Keyf-i Mizah

» Google Maps’den Yol Tarifi Alma
gizli iş yaparsan böyle olur EmptyPaz 21 Kas. 2010 - 2:05 tarafından Keyf-i Mizah

» Msn Virüs Şakası
gizli iş yaparsan böyle olur EmptyPaz 21 Kas. 2010 - 2:02 tarafından Keyf-i Mizah

» Msn' de Sevdiklerinize Sürpriz Yapın :)
gizli iş yaparsan böyle olur EmptyPaz 21 Kas. 2010 - 2:02 tarafından Keyf-i Mizah

» Alfabetik Şekiller
gizli iş yaparsan böyle olur EmptyPaz 21 Kas. 2010 - 2:01 tarafından Keyf-i Mizah

» Çevrimdışı Girenleri Görmek
gizli iş yaparsan böyle olur EmptyPaz 21 Kas. 2010 - 1:59 tarafından Keyf-i Mizah

» Mirkelam - Hatıralar...
gizli iş yaparsan böyle olur EmptyPaz 21 Kas. 2010 - 1:44 tarafından Keyf-i Mizah

» Yalın - Günaydın...
gizli iş yaparsan böyle olur EmptyPaz 21 Kas. 2010 - 1:43 tarafından Keyf-i Mizah

» Kenan Doğulu - Bugünüm Sensiz Geçti...
gizli iş yaparsan böyle olur EmptyPaz 21 Kas. 2010 - 1:42 tarafından Keyf-i Mizah

» Grup Gündoğarken - Gördüğüme Sevindim...
gizli iş yaparsan böyle olur EmptyPaz 21 Kas. 2010 - 1:40 tarafından Keyf-i Mizah

» Sezen Aksu - Bile Bile...
gizli iş yaparsan böyle olur EmptyPaz 21 Kas. 2010 - 1:39 tarafından Keyf-i Mizah

» Karavan Yolculuğu
gizli iş yaparsan böyle olur EmptyPaz 21 Kas. 2010 - 1:28 tarafından Keyf-i Mizah

» Ölümcül Saç Modası
gizli iş yaparsan böyle olur EmptyPaz 21 Kas. 2010 - 1:28 tarafından Keyf-i Mizah

» Ayıbın Bu Kadarı
gizli iş yaparsan böyle olur EmptyPaz 21 Kas. 2010 - 1:27 tarafından Keyf-i Mizah

» Kızarmış tavuktan çıkan sesler
gizli iş yaparsan böyle olur EmptyPaz 21 Kas. 2010 - 1:25 tarafından Keyf-i Mizah

Anahtar-kelime

Anket

Sitemizi Nasıl Buldunuz ?

gizli iş yaparsan böyle olur Bar_left100%gizli iş yaparsan böyle olur Bar_right 100% [ 2 ]
gizli iş yaparsan böyle olur Bar_left0%gizli iş yaparsan böyle olur Bar_right 0% [ 0 ]

Toplam Oylar : 2

Facebook Sayfamız
Ortaklar
bedava forum TOPlist
Istatistikler
Toplam 62 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: ipek

Kullanıcılarımız toplam 1456 mesaj attılar bunda 485 konu
Kimler hatta?
Toplam 2 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 2 Misafir

Yok

[ Bütün listeye bak ]

Sitede bugüne kadar en çok 78 kişi Ptsi 31 Tem. 2017 - 23:20 tarihinde online oldu.

gizli iş yaparsan böyle olur

gizli iş yaparsan böyle olur Empty gizli iş yaparsan böyle olur

Mesaj tarafından asalet_05 Çarş. 10 Haz. 2009 - 19:00

biz ablamla bir tekstil firmasında çalışıyoduk. lise 1 e gidiyoduk aynı sınıftaydık. 13 senelik okul hyayatımda ablamla hep aynı sınıftaydım. o beni beklemiş aramızda 1 yaş var geç yazılmış okula. neyse lise 1 in yaz tatili hem aile bütçesine katkı hem de okul giderlerimizi karşılamak için yenibosna da bi tekstil firmasına sözleşmeli öğrenci olarak girdik işe başladık. kısa zamanda kaynaştık. sonra kızlarla muhabbetler falan süperdi.sonra hanife isminde bi kız tüm kız arkadaşlarını evine davet etmiş biz gelemeyiz dedik. ısrar ettiler. cumartesileri 5 e kadar çalışırdık iş çoksa. az ise öğlene dek çalışırdık. o günde iş yoktu. kızlarla birlik olduk evi aradık anneme "biz mesaideyiz 5 e kadar çalışcaz merak etme anne" dedik o da "tamam bi yere takılmayın dosdoğru eve gelin" dedi. neyse küçükçekmece servisine atladık kızın evinin oraya gittik annesi hazırlık yapmıştı yedik içtik güldük sahilde yürüdük falan akşam oldu. bizim oraya giden minibüse bindik 3 tane balıkyolu dedik paraları uzattık melek diye bi kızda bizim orda oturuyodu beraber gidiyoruz eve. neyse ablama birisi yer verdi. ablam bana usulca emine emineee emineeee e m i n e e e diyo ama ben ilgilenmiyorum kalabalık zaten. neyse kafamı bi kaldırdım ki bi de ne göreyim rahmetli babam. beynimden vurulmuşa döndüm. üstümden aşağı kaynar sular döküldü sanki. sonra sanki hemen kış geldi saçlarım beyazladı sandım. çok kibar davrandı yol boyu arkadaşımıza madara etmedi Allah razı olsun indik arabadan eve geldik. önce babam girdi içeri bize ben çağırana kadar gelmeyin dedi. sonra anneme kızlar nerede dedi annemde çalışıyolar ded babamda; k.çekmece sahilde çalışıyolardı dedi sonra bizi çağırdı anneme anlattı çok alay ettiler bizle kafamızı yerden kaldıramadık utançtan. 1,5 ay sahil güzelleri kaldı adımız.
asalet_05
asalet_05
Bağımlı
Bağımlı

Tuttuğu Takım : Fenerbahçeli
Ruh Hali : 12
Zodyak : Başak
çin astrolojisi : Kaplan
Rep Gücü : 485
Başarı Sistemi : 5

- Similar topics