Keyf-i Mizah
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
GİZLİ  YARAM I5679480_atatur10-jpg
Giriş yap

Şifremi unuttum

Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

En son konular
» Masaüstü Bilgisayardan Sıkıldınız mı?
GİZLİ  YARAM EmptyPaz 21 Kas. 2010 - 2:05 tarafından Keyf-i Mizah

» Google Maps’den Yol Tarifi Alma
GİZLİ  YARAM EmptyPaz 21 Kas. 2010 - 2:05 tarafından Keyf-i Mizah

» Msn Virüs Şakası
GİZLİ  YARAM EmptyPaz 21 Kas. 2010 - 2:02 tarafından Keyf-i Mizah

» Msn' de Sevdiklerinize Sürpriz Yapın :)
GİZLİ  YARAM EmptyPaz 21 Kas. 2010 - 2:02 tarafından Keyf-i Mizah

» Alfabetik Şekiller
GİZLİ  YARAM EmptyPaz 21 Kas. 2010 - 2:01 tarafından Keyf-i Mizah

» Çevrimdışı Girenleri Görmek
GİZLİ  YARAM EmptyPaz 21 Kas. 2010 - 1:59 tarafından Keyf-i Mizah

» Mirkelam - Hatıralar...
GİZLİ  YARAM EmptyPaz 21 Kas. 2010 - 1:44 tarafından Keyf-i Mizah

» Yalın - Günaydın...
GİZLİ  YARAM EmptyPaz 21 Kas. 2010 - 1:43 tarafından Keyf-i Mizah

» Kenan Doğulu - Bugünüm Sensiz Geçti...
GİZLİ  YARAM EmptyPaz 21 Kas. 2010 - 1:42 tarafından Keyf-i Mizah

» Grup Gündoğarken - Gördüğüme Sevindim...
GİZLİ  YARAM EmptyPaz 21 Kas. 2010 - 1:40 tarafından Keyf-i Mizah

» Sezen Aksu - Bile Bile...
GİZLİ  YARAM EmptyPaz 21 Kas. 2010 - 1:39 tarafından Keyf-i Mizah

» Karavan Yolculuğu
GİZLİ  YARAM EmptyPaz 21 Kas. 2010 - 1:28 tarafından Keyf-i Mizah

» Ölümcül Saç Modası
GİZLİ  YARAM EmptyPaz 21 Kas. 2010 - 1:28 tarafından Keyf-i Mizah

» Ayıbın Bu Kadarı
GİZLİ  YARAM EmptyPaz 21 Kas. 2010 - 1:27 tarafından Keyf-i Mizah

» Kızarmış tavuktan çıkan sesler
GİZLİ  YARAM EmptyPaz 21 Kas. 2010 - 1:25 tarafından Keyf-i Mizah

Anahtar-kelime

Anket

Sitemizi Nasıl Buldunuz ?

GİZLİ  YARAM Bar_left100%GİZLİ  YARAM Bar_right 100% [ 2 ]
GİZLİ  YARAM Bar_left0%GİZLİ  YARAM Bar_right 0% [ 0 ]

Toplam Oylar : 2

Facebook Sayfamız
Ortaklar
bedava forum TOPlist
Istatistikler
Toplam 62 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: ipek

Kullanıcılarımız toplam 1456 mesaj attılar bunda 485 konu
Kimler hatta?
Toplam 5 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 5 Misafir

Yok

[ Bütün listeye bak ]

Sitede bugüne kadar en çok 78 kişi Ptsi 31 Tem. 2017 - 23:20 tarihinde online oldu.

GİZLİ YARAM

GİZLİ  YARAM Empty GİZLİ YARAM

Mesaj tarafından KABUS Perş. 14 Mayıs 2009 - 14:48

Benden yazmamı istiyorsun günlerdir
Tek kanatlı solgun düşlerimi, yüzünde kanayan o kutsal ışıkla aydınlatan sonsuzluk meleğim

Sana neyi anlatayım? gizli yaram ?

Ruhumu yaktıktan sonra artık damarlarımda dolaşan sensizliğin tenimi yakan acısını mı? O acıyı uyutsun diye sığındığım ama sevgini orda da hep ama hep kaybettiğim soğuk rüzgarları mı? Odamın tavanındaki, yoksulluğumu ve kimsesizliğimi harç yapıp içine doldurduğum o derin o sonsuz çatlakların altında, sen diye her gece koynuna girdiğim o zamansız ölümleri mi? Gözlerinden özgürlüğe akan mavi nehirlerde boğulduğum canım sevgilim, söyle; sana neyi anlatayım?

Şimdi burada değilsin Ama duyuyorsun beni biliyorum, kapat gözlerini benim için ve dinle ne olur: Bak yoksun bunun anlamını biliyor musun? Yokluğun; yüreğimdeki bu yıldızsız, bu dipsiz karanlık gece Yokluğun ; odamın duvarlarına astığım suretlerine bakarken, gözlerinde unuttuğum dalgın gözlerim Yokluğun; gönül bahçenden kopartıp verdiğin için soldurmayıp kuruttuğum ve tıpkı sevdam gibi sonsuzluğa mahkum ettiğim bu kırmızı güllerin, sırf kalemini değdirdiğin için atmaya kıyamadığım bu kağıtlar, peçetelere yazdığın şiirlerin, hediyelerini sardığın paket kağıtların, sen gidince; hala sen kokuyordur diye üzerime giydiğim ve derin derin soluduğum giysilerin

Yokluğun; elinin, kokunun, soluğunun değdiği her şeyi dünyanın en kıymetli hazinesi gibi saklayan, bu yari deli, bu hayattan kopuk ruhum Kapat gözlerini ve bana bak Ben diye ne varsa gördüğün, iste o senin yokluğun

Söyle, sana neyi anlatayım?

O hep çok uzağımdaki, yüzü bir başkasına dönük aşkını anlatırdın Dehşetle izlerdim seni Bir annenin karşılıksız şefkatiyle dinlerdim, tek söz bile etmeden Sarardım yaralarını; o morlukların ve yara izlerinin acısını dudaklarımla alır, yokluğunda kanayan kalbimin karanlık odalarında saklar; elinin, kokunun ve soluğunun değdiği her şey gibi onları da biriktirirdim
Ve sonra giderdin

Beni, ay ışığının rutubet kokulu duvarlarına vurduğu, tek odalı sensizliğimde aşkımla, deliliğimle, bu hayata hep yabancı ruhumla bir başıma Şimdi benden sana hayattan daha kötü davranmamı istiyorsun Sırf sana, seçimlerine ve hayatına duyduğum saygıdan "Neden biraz olsun kendine merhamet duymuyorsun" diyerek seni koruma hakkını bile kendinde görmeyen bu yaralı ruhumdan sana kötü davranmasını istiyorsun Her gece sen diye koynunda uyuduğum ölümün o soğuk nefesi, gözlerimi kapatmadan önce, artık şahidi olduğum hayatının vücudunda bıraktığı o yaraları, morlukları, savruluşları iyileştirmesi için, seçimlerinle mutlu olman için Tanrıya dualar eden benden, sana kötü davranmamı istiyorsun, öyle mi?

Şimdi burada değilsin Ama beni duyabiliyorsun, biliyorum Kapat gözlerini benim için ve dinle ne olur Bunu sana ancak bir kez söylemeye cesaretim var

Aşk Hala yüzünde taşıdığın o derin, o bir türlü iyileşmeyen yara izin değildir sevgili O iz hırstır, o iz bencilliktir, o iz sana değil kendine tapan bir ihtirastır O iz senin o sonsuz ve hep kendini kanatan merhametin gibi değil O iz sen gibi değil sevgili Sen hep sana hayat kadar kötü davrananları sevdin Sakin benden de bunu isteme ne olur, yapamam gizli yaram

Sen beni hiç tanımadığın bir kentin tek odalı ve rutubet kokan bir evinde, aşkıma ve ölümüme bıraktın Beni soluksuz, umutsuz, sensiz bıraktın Benim o kırılgan öfkem yalnızca kendi yüreğimi kanattı; senin yüzündeki o kutsal ama o artık durmadan kanayan ışığı değil İsyanlarımın çığlığı bu kimsesiz ömrüme saplandı hep; senin özgürlüğüne değil Fırtınalarında sürüklendi aşkımız Korkularının, yaralı geçmişinin, savruk benliğinin dalgalarında beni kaybedip kaybedip sonra yeniden buldun Seni hep uzaklara çağıran o yalnızlık rüzgarının alabora ettiği parçalanmış düşlerini yeniden topladım sensizlik sürgünlerimde Kanayan sevdamı, vurgunu olduğum yüzündeki o kutsal ışıkla sardım Sığındığım bu huzurun bedelinin hayatımla ödedim hep Bilmediğim yollardan geçtim kanatarak kendimi Ve şimdi sorular cevaplarını buldu Sükunetin ve güvenin o bilge dinginliginde süzülüyor aşkımız Artık, biliyorsun ki; sevgimin inadı hiç kırılmayacak Yüzümde gördüğün, o bu dünyaya ait olmayan iyilik ve en zor anlarımda çıktığını söylediğin o "yasadışı gülümseyiş" bir kez olsun sönmeyecek Benim sonsuzluk meleğim, gizli yaram, affet ama, bedeli ebedi sensizlik olsa dahi sana hayattan daha kötü davranmayacağım

Günlerdir sana yeniden yazmamı istiyorsun benden
Sana neyi anlatayım;
"Her sarnıç küflü bir yağmuru,
Her sevda bir ayrılığı yaşar"
ancak sana şiirlerimi acı sözlerimi anlatayım,
gizli yaram kaldın ebedi
haydi artık kesersin sorularını sana neyi anlatayımki
gizli yaram ben kendime anlatırım seni ağlar sızarım
ben yüreğime anlatırım seni ta derinlere
yanan kanayan aşkınla sevdanla dağlanmış yüreğim
gizli yaram sana neyi anlatayım

KABUS