Keyf-i Mizah
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
‘Basketbolu Fener’de bırakmak isterim’ I5679480_atatur10-jpg
Giriş yap

Şifremi unuttum

Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

En son konular
» Masaüstü Bilgisayardan Sıkıldınız mı?
‘Basketbolu Fener’de bırakmak isterim’ EmptyPaz 21 Kas. 2010 - 2:05 tarafından Keyf-i Mizah

» Google Maps’den Yol Tarifi Alma
‘Basketbolu Fener’de bırakmak isterim’ EmptyPaz 21 Kas. 2010 - 2:05 tarafından Keyf-i Mizah

» Msn Virüs Şakası
‘Basketbolu Fener’de bırakmak isterim’ EmptyPaz 21 Kas. 2010 - 2:02 tarafından Keyf-i Mizah

» Msn' de Sevdiklerinize Sürpriz Yapın :)
‘Basketbolu Fener’de bırakmak isterim’ EmptyPaz 21 Kas. 2010 - 2:02 tarafından Keyf-i Mizah

» Alfabetik Şekiller
‘Basketbolu Fener’de bırakmak isterim’ EmptyPaz 21 Kas. 2010 - 2:01 tarafından Keyf-i Mizah

» Çevrimdışı Girenleri Görmek
‘Basketbolu Fener’de bırakmak isterim’ EmptyPaz 21 Kas. 2010 - 1:59 tarafından Keyf-i Mizah

» Mirkelam - Hatıralar...
‘Basketbolu Fener’de bırakmak isterim’ EmptyPaz 21 Kas. 2010 - 1:44 tarafından Keyf-i Mizah

» Yalın - Günaydın...
‘Basketbolu Fener’de bırakmak isterim’ EmptyPaz 21 Kas. 2010 - 1:43 tarafından Keyf-i Mizah

» Kenan Doğulu - Bugünüm Sensiz Geçti...
‘Basketbolu Fener’de bırakmak isterim’ EmptyPaz 21 Kas. 2010 - 1:42 tarafından Keyf-i Mizah

» Grup Gündoğarken - Gördüğüme Sevindim...
‘Basketbolu Fener’de bırakmak isterim’ EmptyPaz 21 Kas. 2010 - 1:40 tarafından Keyf-i Mizah

» Sezen Aksu - Bile Bile...
‘Basketbolu Fener’de bırakmak isterim’ EmptyPaz 21 Kas. 2010 - 1:39 tarafından Keyf-i Mizah

» Karavan Yolculuğu
‘Basketbolu Fener’de bırakmak isterim’ EmptyPaz 21 Kas. 2010 - 1:28 tarafından Keyf-i Mizah

» Ölümcül Saç Modası
‘Basketbolu Fener’de bırakmak isterim’ EmptyPaz 21 Kas. 2010 - 1:28 tarafından Keyf-i Mizah

» Ayıbın Bu Kadarı
‘Basketbolu Fener’de bırakmak isterim’ EmptyPaz 21 Kas. 2010 - 1:27 tarafından Keyf-i Mizah

» Kızarmış tavuktan çıkan sesler
‘Basketbolu Fener’de bırakmak isterim’ EmptyPaz 21 Kas. 2010 - 1:25 tarafından Keyf-i Mizah

Anahtar-kelime

Anket

Sitemizi Nasıl Buldunuz ?

‘Basketbolu Fener’de bırakmak isterim’ Bar_left100%‘Basketbolu Fener’de bırakmak isterim’ Bar_right 100% [ 2 ]
‘Basketbolu Fener’de bırakmak isterim’ Bar_left0%‘Basketbolu Fener’de bırakmak isterim’ Bar_right 0% [ 0 ]

Toplam Oylar : 2

Facebook Sayfamız
Ortaklar
bedava forum TOPlist
Istatistikler
Toplam 62 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: ipek

Kullanıcılarımız toplam 1456 mesaj attılar bunda 485 konu
Kimler hatta?
Toplam 3 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 3 Misafir

Yok

[ Bütün listeye bak ]

Sitede bugüne kadar en çok 78 kişi Ptsi 31 Tem. 2017 - 23:20 tarihinde online oldu.

‘Basketbolu Fener’de bırakmak isterim’

‘Basketbolu Fener’de bırakmak isterim’ Empty ‘Basketbolu Fener’de bırakmak isterim’

Mesaj tarafından Keyf-i Mizah Paz 21 Haz. 2009 - 20:32

Orlando Magic forması giyen milli oyuncu, basketbolu Sarı-Lacivertli kulüpte bırakmak istediğinin altını çizip, “Ben Fenerbahçe taraftarıyım. Başkanımız Aziz Yıldırım’la da görüşüyoruz. Kendisi, çok saygı duyduğum bir insan. Bana her zaman, ‘Seni Fenerbahçe’de görmek istiyorum’ demiştir. Eğer NBA’den ayrılıp, Türkiye’ye dönersem, oynayacağım takım Fenerbahçe’dir. Gönlümdeki takımın formasını giymek benim için onur verici olur” açıklamasında bulundu.
Keyf-i Mizah
Keyf-i Mizah
PATRON
PATRON

Tuttuğu Takım : Galatasaraylı
Ruh Hali : 8
Zodyak : Başak
çin astrolojisi : Keçi
Rep Gücü : 1412
Başarı Sistemi : 11

http://hayalgibi.forum.st

- Similar topics