Keyf-i Mizah
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Bir Karafatmanın Günlüğünden I5679480_atatur10-jpg
Giriş yap

Şifremi unuttum

Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

En son konular
» Masaüstü Bilgisayardan Sıkıldınız mı?
Bir Karafatmanın Günlüğünden EmptyPaz 21 Kas. 2010 - 2:05 tarafından Keyf-i Mizah

» Google Maps’den Yol Tarifi Alma
Bir Karafatmanın Günlüğünden EmptyPaz 21 Kas. 2010 - 2:05 tarafından Keyf-i Mizah

» Msn Virüs Şakası
Bir Karafatmanın Günlüğünden EmptyPaz 21 Kas. 2010 - 2:02 tarafından Keyf-i Mizah

» Msn' de Sevdiklerinize Sürpriz Yapın :)
Bir Karafatmanın Günlüğünden EmptyPaz 21 Kas. 2010 - 2:02 tarafından Keyf-i Mizah

» Alfabetik Şekiller
Bir Karafatmanın Günlüğünden EmptyPaz 21 Kas. 2010 - 2:01 tarafından Keyf-i Mizah

» Çevrimdışı Girenleri Görmek
Bir Karafatmanın Günlüğünden EmptyPaz 21 Kas. 2010 - 1:59 tarafından Keyf-i Mizah

» Mirkelam - Hatıralar...
Bir Karafatmanın Günlüğünden EmptyPaz 21 Kas. 2010 - 1:44 tarafından Keyf-i Mizah

» Yalın - Günaydın...
Bir Karafatmanın Günlüğünden EmptyPaz 21 Kas. 2010 - 1:43 tarafından Keyf-i Mizah

» Kenan Doğulu - Bugünüm Sensiz Geçti...
Bir Karafatmanın Günlüğünden EmptyPaz 21 Kas. 2010 - 1:42 tarafından Keyf-i Mizah

» Grup Gündoğarken - Gördüğüme Sevindim...
Bir Karafatmanın Günlüğünden EmptyPaz 21 Kas. 2010 - 1:40 tarafından Keyf-i Mizah

» Sezen Aksu - Bile Bile...
Bir Karafatmanın Günlüğünden EmptyPaz 21 Kas. 2010 - 1:39 tarafından Keyf-i Mizah

» Karavan Yolculuğu
Bir Karafatmanın Günlüğünden EmptyPaz 21 Kas. 2010 - 1:28 tarafından Keyf-i Mizah

» Ölümcül Saç Modası
Bir Karafatmanın Günlüğünden EmptyPaz 21 Kas. 2010 - 1:28 tarafından Keyf-i Mizah

» Ayıbın Bu Kadarı
Bir Karafatmanın Günlüğünden EmptyPaz 21 Kas. 2010 - 1:27 tarafından Keyf-i Mizah

» Kızarmış tavuktan çıkan sesler
Bir Karafatmanın Günlüğünden EmptyPaz 21 Kas. 2010 - 1:25 tarafından Keyf-i Mizah

Anahtar-kelime

Anket

Sitemizi Nasıl Buldunuz ?

Bir Karafatmanın Günlüğünden Bar_left100%Bir Karafatmanın Günlüğünden Bar_right 100% [ 2 ]
Bir Karafatmanın Günlüğünden Bar_left0%Bir Karafatmanın Günlüğünden Bar_right 0% [ 0 ]

Toplam Oylar : 2

Facebook Sayfamız
Ortaklar
bedava forum TOPlist
Istatistikler
Toplam 62 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: ipek

Kullanıcılarımız toplam 1456 mesaj attılar bunda 485 konu
Kimler hatta?
Toplam 1 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 1 Misafir :: 1 Arama motorları

Yok

[ Bütün listeye bak ]

Sitede bugüne kadar en çok 78 kişi Ptsi 31 Tem. 2017 - 23:20 tarihinde online oldu.

Bir Karafatmanın Günlüğünden

4 posters

Bir Karafatmanın Günlüğünden Empty Bir Karafatmanın Günlüğünden

Mesaj tarafından Keyf-i Mizah Cuma 17 Nis. 2009 - 19:31

Dün gece yine ölümle burun buruna geldim.Kendime bir zarar geleceginden degil ama karimCemile ne yapar sonra.

Biz aksam yemegimizi genelde saat 11-12 gibi yerdik,ama ev sahiplerimizin misafiri geldiginden geç vakitlere kadar oturup yatmadilar.Neyse ki konuklarin gitmesiyle birlikte uykuya daldilar. Bir süre ortaligin sakinlesmesini bekleyip, yiyecek toplamaya basladim.

Bugün misafirler geldigi için menü çok zengindi.Pasta ve börek kirintilarina bayiliriz. Her neyse ben nevaleyi toplarken birden mutfagin isigi yandi ve "Aaaaaa! Karafatma" diye bir ses duydum.Salak adam, ben bir erkegim Fatma da nereden çikti.Benim adim Ismail.Böyle seyler delikanliyi bozar. Hadi beni karimla karistirdin diyelim. Sen ne

Kadar korkak bir adamsin. Benim kaç katim büyüklügünde olmana ragmen bu bagiris da ne böyle?

O korkunç sesin kesilmesiyle birlikte, sanki ben ona bir bok yapmisim gibi beni kovalamaya basladi. Inanin o kadar da dikkat ediyorum, tabak, çanak,bardak üzerinde dolasmamaya çünkü bu dingilin karisi çok titiz. Bazen diyorum ki

Bu giciklarin misafiri geldiginde git ortalarda dolas böylelikle utanilacak duruma düssünler. Ama yapamiyorum iste. Ne olursa olsun,ekmek yedigin tekneye kötü gözle bakmamak gerekir.

Ben eve geldigim ilk yillari hatirliyorum da ne güzeldi o günler. Rahmetli kayinbabam ve kayinvalidem beni evlerine kabul etmislerdi. O zamanlar rahattik, çünkü ev sahibimiz Riza amca kördü. Bu sebeple evin her yerinde serbestçe

dolasabiliyorduk. Hatta Riza amcayla ayni sofrada yemek yedigimiz günlerde oldu. Gerçi bizleri görebilseydi nasil davranirdi bilmem ama o hep yüregimizde yasayacak.

Riza amcanin durumu pek iyi sayilmazdi, memur emeklisiydi. Bu evde rahmetli karisininmis, bu yüzden yiyecek konusunda bu kadar fazla seçenegimiz yoktu. Ama daha mutlu ve huzurluyduk. Riza amca bir gün görünmez kazaya kurban gitti.Gerçi onun için bütün kazalar görünmezdi.

Riza amcanin topraga verildigi gün biz de oradaydik.Karsi komsusu Osman Zeki bey bize geldiginde ceketini asmisti. Biz de bunu firsat bilip ceketin cebine girdik. Ardindan Osman Zeki beyle birlikte mezarliga dogru yola koyulduk.

Riza amcanin üç tane oglu vardi ama bugüne kadar sadece nüfusta gözüküyorlardi.

Hayirsizlar daha ilk günden evi satisa çikardilar.Evi su anda oturan adam ve karisi satin aldi. Eve ayak basmalariyla kayinbabam ve kayinvalidemi öldürmeleri bir oldu.Adam sonra igrenerek cansiz bedenleri kagida sararak çöpe

atti. Sanki kendisi çok temizmis gibi. Halbuki tuvaletten çiktiktan sonra ellerini yikamadigina defalarca sahit oldum. Simdilerde kendine üzerinde rahmetli kayinvalidemin resmi olan bir ilaç almis, durmadan üzerimize sıkıp duruyor. Kayinvalidem Sultan hanim gençliginde fotomodel oldugu için bu tür ilaçlarin üzerinde resmi bulunuyor. Hatta bir iki reklam filminde de oynamisti. Ama evlenince mecburen birakti. Çünkü kayinbabam tam bir Osmanli erkegiydi.

Bugüne kadar rahmetli Riza amcanin anisina bu evde oturduk, artik daha fazla dayanacak halimiz kalmadi. Ese dosta haber saldik. Kendimize göre bir ev bulur bulmaz tasinacagiz buradan. Belki de sizin evinize yerlesiriz hayat bu

belli mi olur?
Keyf-i Mizah
Keyf-i Mizah
PATRON
PATRON

Tuttuğu Takım : Galatasaraylı
Ruh Hali : 8
Zodyak : Başak
çin astrolojisi : Keçi
Rep Gücü : 1412
Başarı Sistemi : 11

http://hayalgibi.forum.st

Bir Karafatmanın Günlüğünden Empty Geri: Bir Karafatmanın Günlüğünden

Mesaj tarafından NeyzenSare Perş. 30 Nis. 2009 - 0:08

eksik kalın:)

NeyzenSare
Moderatör
Moderatör

Ruh Hali : 2
Rep Gücü : 294
Başarı Sistemi : 0

Mesaj tarafından asalet_05 Ptsi 4 Mayıs 2009 - 17:08

YA BEN BAYILDIM BU YAZIYA SÜPERDİ ÇOK KEYİF ALARAK OKUDUM Smile))))))))))) SÜPERSİNİZ.

NOT: (BİZİM EVİN KONTENJANI DOLU)
asalet_05
asalet_05
Bağımlı
Bağımlı

Tuttuğu Takım : Fenerbahçeli
Ruh Hali : 12
Zodyak : Başak
çin astrolojisi : Kaplan
Rep Gücü : 485
Başarı Sistemi : 5