Keyf-i Mizah
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Yıldırım'dan Kalkavan'a cevap I5679480_atatur10-jpg
Giriş yap

Şifremi unuttum

Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

En son konular
» Masaüstü Bilgisayardan Sıkıldınız mı?
Yıldırım'dan Kalkavan'a cevap EmptyPaz 21 Kas. 2010 - 2:05 tarafından Keyf-i Mizah

» Google Maps’den Yol Tarifi Alma
Yıldırım'dan Kalkavan'a cevap EmptyPaz 21 Kas. 2010 - 2:05 tarafından Keyf-i Mizah

» Msn Virüs Şakası
Yıldırım'dan Kalkavan'a cevap EmptyPaz 21 Kas. 2010 - 2:02 tarafından Keyf-i Mizah

» Msn' de Sevdiklerinize Sürpriz Yapın :)
Yıldırım'dan Kalkavan'a cevap EmptyPaz 21 Kas. 2010 - 2:02 tarafından Keyf-i Mizah

» Alfabetik Şekiller
Yıldırım'dan Kalkavan'a cevap EmptyPaz 21 Kas. 2010 - 2:01 tarafından Keyf-i Mizah

» Çevrimdışı Girenleri Görmek
Yıldırım'dan Kalkavan'a cevap EmptyPaz 21 Kas. 2010 - 1:59 tarafından Keyf-i Mizah

» Mirkelam - Hatıralar...
Yıldırım'dan Kalkavan'a cevap EmptyPaz 21 Kas. 2010 - 1:44 tarafından Keyf-i Mizah

» Yalın - Günaydın...
Yıldırım'dan Kalkavan'a cevap EmptyPaz 21 Kas. 2010 - 1:43 tarafından Keyf-i Mizah

» Kenan Doğulu - Bugünüm Sensiz Geçti...
Yıldırım'dan Kalkavan'a cevap EmptyPaz 21 Kas. 2010 - 1:42 tarafından Keyf-i Mizah

» Grup Gündoğarken - Gördüğüme Sevindim...
Yıldırım'dan Kalkavan'a cevap EmptyPaz 21 Kas. 2010 - 1:40 tarafından Keyf-i Mizah

» Sezen Aksu - Bile Bile...
Yıldırım'dan Kalkavan'a cevap EmptyPaz 21 Kas. 2010 - 1:39 tarafından Keyf-i Mizah

» Karavan Yolculuğu
Yıldırım'dan Kalkavan'a cevap EmptyPaz 21 Kas. 2010 - 1:28 tarafından Keyf-i Mizah

» Ölümcül Saç Modası
Yıldırım'dan Kalkavan'a cevap EmptyPaz 21 Kas. 2010 - 1:28 tarafından Keyf-i Mizah

» Ayıbın Bu Kadarı
Yıldırım'dan Kalkavan'a cevap EmptyPaz 21 Kas. 2010 - 1:27 tarafından Keyf-i Mizah

» Kızarmış tavuktan çıkan sesler
Yıldırım'dan Kalkavan'a cevap EmptyPaz 21 Kas. 2010 - 1:25 tarafından Keyf-i Mizah

Anahtar-kelime

Anket

Sitemizi Nasıl Buldunuz ?

Yıldırım'dan Kalkavan'a cevap Bar_left100%Yıldırım'dan Kalkavan'a cevap Bar_right 100% [ 2 ]
Yıldırım'dan Kalkavan'a cevap Bar_left0%Yıldırım'dan Kalkavan'a cevap Bar_right 0% [ 0 ]

Toplam Oylar : 2

Facebook Sayfamız
Ortaklar
bedava forum TOPlist
Istatistikler
Toplam 62 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: ipek

Kullanıcılarımız toplam 1456 mesaj attılar bunda 485 konu
Kimler hatta?
Toplam 3 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 3 Misafir :: 1 Arama motorları

Yok

[ Bütün listeye bak ]

Sitede bugüne kadar en çok 78 kişi Ptsi 31 Tem. 2017 - 23:20 tarihinde online oldu.

Yıldırım'dan Kalkavan'a cevap

Yıldırım'dan Kalkavan'a cevap Empty Yıldırım'dan Kalkavan'a cevap

Mesaj tarafından Keyf-i Mizah Perş. 30 Nis. 2009 - 1:21

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, adı başkan adayları arasında geçen eski yönetici Şadan Kalkavan ile bir görüşmesinin olmadığını, aday olma ihtimali olan bir isme "Sen aday olma, şu olsun" demenin demokratik bir anlayış olmadığını kaydetti.

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, adı başkan adayları arasında geçen eski yönetici Şadan Kalkavan ile bir görüşmesinin olmadığını, aday olma ihtimali olan bir isme "Sen aday olma, şu olsun" demenin demokratik bir anlayış olmadığını kaydetti.

Yıldırım, kulübün resmi internet sitesinde yer alan açıklamasında, bazı gazetelerde, Şadan Kalkavan'ın kendisine "Sen çekil, ben aday olayım" dediği şeklindeki haberlerin gerçeği yansıtmadığını, Kalkavan ile arasında doğrudan ya da dolaylı herhangi bir görüşme olmadığını ifade etti.

Kulüp tüzüğü gereği tüm kulüp üyelerinin başkan ya da yönetim kurulu üyesi olma hak ve yetkilerinin bulunduğunu vurgulayan Aziz Yıldırım, şunları kaydetti: "Her vesileyle çok adaylı seçimlerin kulüp için faydalı olduğunu, böyle bir durumun kulüp içi demokrasinin gelişmesini sağlayacağını ifade ettim. Bu düşüncem doğrultusunda ne Sayın Kalkavan'ın ne de bir başka adayın adaylığını açıklamasının ya da aday olmasının bir ön şarta bağlanmasını son derecede yadırgamaktayım. Bu düşünceyi dillendirenleri de anlamakta zorluk çektiğimi söylemeliyim."

Aziz Yıldırım, açıklamasında ayrıca şu görüşlere yer verdi: "Fenerbahçe Kulübü Genel Kurulu'nun hür iradesi ile seçilecek başkanın her türlü dış tesirden bağımsız, projeleri ve yönetim ekibi ile ortaya çıkması, adaylık yönünde iradesini açıklaması, çalışmalarını kamuoyu önünde yürüterek, seçimlere katılması sadece benim değil tüm Fenerbahçelilerin isteğidir. Aday olma ihtimali olan bir isme, 'Sen aday olma, şu olsun' demek ya da 'O aday olmazsa ben adayım' demek demokratik bir anlayış olmadığı gibi Fenerbahçe Kulübü Genel Kurulu'nu oluşturan üyelerin iradesine de saygısızlıktır. Bu tip bir anlayışı yansıtan asılsız haberleri kınıyor, bu şekilde niyetlerini ortaya koyanları Fenerbahçe Kulübü Tüzüğü ve Genel Kurulu'na saygıya davet ediyorum."
Keyf-i Mizah
Keyf-i Mizah
PATRON
PATRON

Tuttuğu Takım : Galatasaraylı
Ruh Hali : 8
Zodyak : Başak
çin astrolojisi : Keçi
Rep Gücü : 1412
Başarı Sistemi : 11

http://hayalgibi.forum.st

- Similar topics