Keyf-i Mizah
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Sevgiliye Sadece Seni Seviyorum Demek Yetmez !... I5679480_atatur10-jpg
Giriş yap

Şifremi unuttum

Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

En son konular
» Masaüstü Bilgisayardan Sıkıldınız mı?
Sevgiliye Sadece Seni Seviyorum Demek Yetmez !... EmptyPaz 21 Kas. 2010 - 2:05 tarafından Keyf-i Mizah

» Google Maps’den Yol Tarifi Alma
Sevgiliye Sadece Seni Seviyorum Demek Yetmez !... EmptyPaz 21 Kas. 2010 - 2:05 tarafından Keyf-i Mizah

» Msn Virüs Şakası
Sevgiliye Sadece Seni Seviyorum Demek Yetmez !... EmptyPaz 21 Kas. 2010 - 2:02 tarafından Keyf-i Mizah

» Msn' de Sevdiklerinize Sürpriz Yapın :)
Sevgiliye Sadece Seni Seviyorum Demek Yetmez !... EmptyPaz 21 Kas. 2010 - 2:02 tarafından Keyf-i Mizah

» Alfabetik Şekiller
Sevgiliye Sadece Seni Seviyorum Demek Yetmez !... EmptyPaz 21 Kas. 2010 - 2:01 tarafından Keyf-i Mizah

» Çevrimdışı Girenleri Görmek
Sevgiliye Sadece Seni Seviyorum Demek Yetmez !... EmptyPaz 21 Kas. 2010 - 1:59 tarafından Keyf-i Mizah

» Mirkelam - Hatıralar...
Sevgiliye Sadece Seni Seviyorum Demek Yetmez !... EmptyPaz 21 Kas. 2010 - 1:44 tarafından Keyf-i Mizah

» Yalın - Günaydın...
Sevgiliye Sadece Seni Seviyorum Demek Yetmez !... EmptyPaz 21 Kas. 2010 - 1:43 tarafından Keyf-i Mizah

» Kenan Doğulu - Bugünüm Sensiz Geçti...
Sevgiliye Sadece Seni Seviyorum Demek Yetmez !... EmptyPaz 21 Kas. 2010 - 1:42 tarafından Keyf-i Mizah

» Grup Gündoğarken - Gördüğüme Sevindim...
Sevgiliye Sadece Seni Seviyorum Demek Yetmez !... EmptyPaz 21 Kas. 2010 - 1:40 tarafından Keyf-i Mizah

» Sezen Aksu - Bile Bile...
Sevgiliye Sadece Seni Seviyorum Demek Yetmez !... EmptyPaz 21 Kas. 2010 - 1:39 tarafından Keyf-i Mizah

» Karavan Yolculuğu
Sevgiliye Sadece Seni Seviyorum Demek Yetmez !... EmptyPaz 21 Kas. 2010 - 1:28 tarafından Keyf-i Mizah

» Ölümcül Saç Modası
Sevgiliye Sadece Seni Seviyorum Demek Yetmez !... EmptyPaz 21 Kas. 2010 - 1:28 tarafından Keyf-i Mizah

» Ayıbın Bu Kadarı
Sevgiliye Sadece Seni Seviyorum Demek Yetmez !... EmptyPaz 21 Kas. 2010 - 1:27 tarafından Keyf-i Mizah

» Kızarmış tavuktan çıkan sesler
Sevgiliye Sadece Seni Seviyorum Demek Yetmez !... EmptyPaz 21 Kas. 2010 - 1:25 tarafından Keyf-i Mizah

Anahtar-kelime

Anket

Sitemizi Nasıl Buldunuz ?

Sevgiliye Sadece Seni Seviyorum Demek Yetmez !... Bar_left100%Sevgiliye Sadece Seni Seviyorum Demek Yetmez !... Bar_right 100% [ 2 ]
Sevgiliye Sadece Seni Seviyorum Demek Yetmez !... Bar_left0%Sevgiliye Sadece Seni Seviyorum Demek Yetmez !... Bar_right 0% [ 0 ]

Toplam Oylar : 2

Facebook Sayfamız
Ortaklar
bedava forum TOPlist
Istatistikler
Toplam 62 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: ipek

Kullanıcılarımız toplam 1456 mesaj attılar bunda 485 konu
Kimler hatta?
Toplam 1 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 1 Misafir

Yok

[ Bütün listeye bak ]

Sitede bugüne kadar en çok 78 kişi Ptsi 31 Tem. 2017 - 23:20 tarihinde online oldu.

Sevgiliye Sadece Seni Seviyorum Demek Yetmez !...

Sevgiliye Sadece Seni Seviyorum Demek Yetmez !... Empty Sevgiliye Sadece Seni Seviyorum Demek Yetmez !...

Mesaj tarafından Keyf-i Mizah Paz 5 Tem. 2009 - 19:47

Günün birinde bir çiçekle su karşılaşır ve arkadaş olurlar.
İlk önceleri güzel bir arkadaşlık olarak devam eder birliktelikler,tabii zaman lâzımdır birbirlerini tanımak için
Gel zaman, git zaman çiçek o kadar mutlu olur ki,mutluluktan içi içine sığmaz artık ve anlar ki, su’ya aşık olmuştur
İlk kez aşık olan çiçek,etrafa kokular saçar, “Sırf senin hatırın için ey su “ diye…
Öyle zaman gelir ki, artık su da çiçeğe karşı içinde bir şeyler hissetmeye başlamıştır Zanneder ki, çiçeğe aşıktır ama su da ilk defa aşık oluyordur

Günler ve aylar birbirini kovalar ve çiçek ;” acaba Su beni Seviyor mu ?” diye düşünmeye başlar
Çünkü su, pek ilgilenmez çiçekle… Halbuki çiçek, alışkın değildir böyle bir sevgiye ve dayanamaz
Çiçek su’ya “Seni Seviyorum” der Su, “Ben de Seni Seviyorum” der Aradan zaman geçer ve çiçek yine “Seni Seviyorum” der Su, “Ben de “ der
Çiçek sabırlıdır Beklerbekler,bekler…
Artık öyle bir duruma gelir ki, çiçek koku salamaz etrafa ve son kez su ya “Seni Seviyorum” der
Su da ona “Söyledim ya ben de Seni Seviyorum” der ve gün gelir çiçek yataklara düşer Hastalanmıştır çiçek artık Rengi solmuş, çehresi sararmıştır çiçeğin Yataklardadır artık çiçek Su da başında bekler çiçeğin, yardımcı olmak için sevdiğine…

Bellidir ki artık çiçek ölecektir ve son kez zorlukla başını döndürerek çiçek, su ya der ki; “Seni ben gerçekten çok Seviyorum”
Çok hüzünlenir su bu durum karşısında ve son çare olarak bir doktor çağırır nedir sorun diye… Doktor gelir ve muayene eder çiçeği ve sonra şöyle der doktor:
“Hastanın durumu ümitsizlik, artık elimizden bir şey gelmez”
Su, merak eder sevgilisinin ölümüne sebep olan hastalık nedir diye ve sorar doktora
Doktor şöyle bir bakar suya ve der ki:
“ Çiçeğin bir hastalığı yok dostum… Bu çiçek sadece SUSUZ kalmış, ölümü onun için” der
Ve anlamıştır artık su, sevgiliye sadece “SENİ SEVİYORUM” demek yetmemektedir
Keyf-i Mizah
Keyf-i Mizah
PATRON
PATRON

Tuttuğu Takım : Galatasaraylı
Ruh Hali : 8
Zodyak : Başak
çin astrolojisi : Keçi
Rep Gücü : 1412
Başarı Sistemi : 11

http://hayalgibi.forum.st